ROZŠÍRENÉ VYHĽADÁVANIE

Projekt Život v Starej tržnici

11. 12. 2016
fotka Projekt Život v Starej tržnici

Konečne sme prelomili našu bariéru a dostali sa na trh až do hlavného mesta. Neľutujeme, výbornú atmosféru nám dodala zmes výrobcov, návštevníkov, starých kamarátov a rovnako aj sprievodné koncerty.

Ako vravia organizátori, bolo to zimné stretnutie sympatizantov a podporovateľov Projektu Život, ktorí sa po lete opäť stretli pod jednou strechou. Tentokrát nie pod holím drienockým nebom ale pod obrovskou strechou Starej tržnice.

Cieľom tohto podujatia bolo priblížiť a predstaviť širšej verejnosti unikátne výrobky, otvoriť diskusiu na trhy s kvalitnými výrobkami a v neposlednom rade dať priestor šikovným a kreatívnym ľuďom z celého Slovenska. Dôkazom, že sa cieľ podaril, je úplne iná zmes ľudí, ktorú ste mohli v Bratislave na trhu zažiť. Pre nás machuliakov zo Zvolena aj veľa známych tvári, s ktorými sa stretávame na trhoch v okolí stredného Slovenska.
Okrem prezentácie naších výrobkov sme si pochutnali na vegánskej kapustnici, fazuľovici i palacinkách s treskou a káva v pojazdnej kaviarni bola výborná. Čo to sme aj nakúpili, veď idú Vianoce. Ja (Darinka) som kúpila ľanovú košuľu od Pohana, Lipové vínko od Valašského produktu (veľmi zaujímavé bylinné vína z Čiech) a krásnu mydelničku v tvare rybky.