ROZŠÍRENÉ VYHĽADÁVANIE

Projekt život v Starej tržnici 2018

09. 12. 2018
fotka Projekt život v Starej tržnici 2018

Nechýbali sme na Drienku a nemohli sme ani na Starej Tržnici v Bratislave. Opäť sme ukončili sezónu v preplnenej historickej budove tržnice medzi svojou krvnou skupinou remeselníkov a malých výrobcov oblečenia, kozmetiky, chilli omáčiek, sirupov, šperkov a to všetko so štipkou umenia a nadšenia typického pre vlastné tvorenie.

Na tomto trhu sme sa dokonca zjavili všetci machuliaci. Šesť fľakov pohromade zapríčinil, že náš stánok praskal vo švýkoch, čo nám však nebránilo pribrať ukážky výrobkov ešte dvoch kámošov. Zmestilo sa k nám aj zopár deodorantov zdravej kozmetiky Híling a živé nápoje pre živé telo Jun. Takmer sa k nám však nemestili ostatní trhovníci:-) Predsa len, 6 pohybujúcich sa ľudí za jedným stánkom, chodiacich hore-dolu, zatarasí každú chvíľu akýkoľvek voľný priechod. Ešteže, naši susedia mali s nami trpezlivosť a ustáli sme to aj s návštevami naších kamarátov, ktorí nás prišli pozdraviť, podebatovať a zásobiť sa mydlami, vreckami na potraviny, či šperkami z našej dielne. 

Vzhľadom na náš počet som si dovolila zaskočiť na výpomoc do vedľajšieho stánku a pomohla susedovi s mydlami Ľúbava, predať zopár mydiel. Na jedného človeka býva nápor po informáciách dychtiacich nakupujúcich, predsa len veľa. Nakúpili sme ako vždy kadečo, ja napríklad háčkovanú čelenku na prichádzajúce mrazivé dni. čo si kúpili ostatné fľaky si ani za svet neviem spomenúť, keďže píšem tento článok dosť oneskorene:-)

Bolo nám však výborne a spokojne unavení sme sa vrátili do stredoslovenských končín, domov do Zvolena. Ďakujeme usporiadateľom Projektu život v Starej Tržnici za parádnu akciu.