ROZŠÍRENÉ VYHĽADÁVANIE

8. ročník Mňam festu v Bánovciach nad Bebravou

16. 09. 2017
fotka 8. ročník Mňam festu v Bánovciach nad Bebravou

Machuľa prišla na tohoročný Mňam fest vcelku dobre pripravená.

Ak si teda odmyslíme slabšie zásoby poniektorých Machúľ.

Po minulom ročníku moknutia nás aj výrobkov, sme hneď úvodom na našom stánočku domontovali striešku á-la home made proti prípadnému dažďu. Ten sa však našťastie nekonal.

Nálada v stánku bola výborná - však sme mali v susedstve Uljackú medovinu priamo aj s výrobcami - kamarátmi našimi - Maťom a Vierkou. Mimo to Gergej pilne pracoval a dodržal svoje slovo, že bude mať na trhu tri rohy na predaj. Slovo sa skutkom stalo, síce už počas trvania trhu - ale stalo.

Okolo nás boli naľavo, napravo samé dobroty. Jedla fajnové väčšinou z blízkeho okolia bolo neúrekom. A u nás v stánočku tiež samé dobré veci. Mydlá už tradične šli do šíreho sveta v hojnom počte, náušničky a všetko podobné sa tešili záujmu návštevníkov tejto (už asi masovej) akcie.

Stálou ozdobou nášho stánku bol pán kastelán z Uhrovského hradu. To viete, správne kontakty na správnych miestach:-)

A zrovna aj na hrade Uhrovec 2/5 účastných Machúľ aj svoju púť skončila. Ostatní išli na rezne a šalát k rodičom našej rodáčky "z Bánec" (Rony). A nás hradných naštastie ten šalát počkal vo Zvolene.  Tak sme príjemne strávili tohoročný Mňam fest, aj chvíle po ňom.

O rok sa vidíme znova!