ROZŠÍRENÉ VYHĽADÁVANIE

Milý malý trh Súdovce

29. 09. 2018
fotka Milý malý trh Súdovce

Čo nejde zo srdca, to nejde do srdca...

Takáto tabuľa nás vítala vo dvore našich domácich, ktorý už druhý rok poskytli svoj dvor pre umiestnenie remeselníkov, ktorí prišli na Milý malý trhu v Súdovciach. Otvorili nám dvor dokorán a k tomu tisíc malých detailov, podľa ktorých viete, že ste natrafili na dobrých hostiteľov a dobrých usporiadteľov trhu, ktorými boli opäť aj výrobcovia Olej Hont. Neskutočne dobré a neskutočne kvalitné oleje, ktoré lisujú priamo v Súdovciach. Nakúpili sme si samozrejme aj my.

Opäť nás čakal tím organizátorov a navigátov s celkovo veľmi dobre zvládnutou akciou, ktorú by ste možno nečakali v dedinke za 4 kopcami a 4 dolinami... kde sa víno lialo a párance sypali:-) Slová usporiadateľov hovoria o tejto akcii za všetko:

"Tí, ktorí môžu, Vám kúsok zo svojho remeselného umenia ukážu.Tí, ktorí môžu, Vás svojimi lahôdkami ponúknu. Veľa Vám o svojej práci povedia."

"Aby sme sa opäť trochu zamysleli, koľko ľudského úsilia a umu, materiálu a času stojí za kvalitnými domácimi výrobkami."

"Aby ste sa viac nepýtali, prečo sú naše výrobky tak drahé, ale aby ste sa viac zamýšľali, prečo sú niektoré výrobky v supermarketoch tak lacné."