ROZŠÍRENÉ VYHĽADÁVANIE

Drienok 2018

29. 06. 2018
fotka Drienok 2018

Ráno sa nám vstávalo ťažko lebo sme chceli vyraziť skoro, no Rony sa nám podarilo vytiahnuť z postele až telefonátom. Cestou sme mali super náladu a dobre sme sa nasmiali.

Až v Mošovciach, v rade pred vstupom do areálu, sme sa seba navzájom začali pýtať, kto má peniaze aby zaplatil parkovné a vstup... výsledok?... nikto. Vybrali sme sa teda na okružnú jazdu autom, aby sme našli bankomat, ktorý čuduj sa svete v takej krásnej obci nie je. Rony napadlo, že jej kámoška Mirka dĺží dvacku a hneď do minúty sme ju stretli a ozbíjali. Nadšení z toho ako rýchlo sme sa dostali k peniazom, sme za parkovné nakoniec zaplatili len 2 eurá, ktoré sme mali aj predtým.

No nič to, viac hláv, viac rozumu:-)

Začali sme vybaľovať a tento rok sme teda vybalili aj parádnu vec a to naozajstný prístešok, požičaný od môjho brata. Konečne Machuľa pod strechou... už môže pršať, slnko páliť a sme v suchu. Organizátorov sme trojmetrovým prístreškom namiesto dvojmetrového nepotešili, ale náš stolík alias vesmírna loďka sa tam zmestil ako kráľ. Tooooľko miesta v našom stánku sme ešte nezažili. Bolo kde vaky zložiť, karimatky, vínko aj priateľov - dokonalý party stan.

Čo to sme predali, čo to darovali ale tá kopa stretnutí s priateľmi tomu sa žiadny trh nevyrovná. Večeri sme trávili väčšinou pri pódiu Busdriver a to už bola číra zábava v plnom prúde. Voloďa s Rony sa vytancovali na Capre (na Kaproch) a ja na DJ Julah & DJ Jaschi. Po dlhom čase som znovu videla svitanie...